• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • 日本語
У Києві відбулося засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів при Президентові України
Опубліковано 08 червня 2012 року о 15:25

7 червня ц.р. в Києві відбулося засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів при Президентові України.

Від японської сорони участь у засіданні взяли:

- Хакуо ЯНАГІСАВА (HakuoYanagisawa), голова Японсько-української економічної ради;

- Тосіюкі КОСУГІ (ToshiyukiKosugi), Виконавчий директор Японського банку міжнародного співробітництва.

Відкриваючи засідання Ради, Президент України Віктор Янукович привернув увагу учасників до того факту, що економіка України демонструє позитивну динаміку розвитку, незважаючи на складну економічну ситуацію у світі. Говорячи про позитивні зрушення в національній економіці протягом останніх двох років, В.Янукович нагадав, що за цей період вдалося значно скоротити дефіцит бюджету, з 2010 року поступово зростають виробництво та реальний ВВП.

Президент України Віктор Янукович наголосив, що робота над створенням сприятливого інвестиційного середовища вУкраїніпродовжиться. Йдеться, зокрема, про вдосконалення національного законодавства.Глава держави високо оцінив співпрацю влади та ділових кіл у питанні вдосконалення нормативно-правової бази, що стосується умов ведення бізнесу. Глава держави звернув увагу на те, що рівень інвестицій у вітчизняну економіку зростає. За його словами, минулого року обсяг інвестицій в основний капітал був на 22% більшим, ніж у 2010 році. У першому кварталі цього року «ми вже маємо зростання близько 30%», сказав В.Янукович. Президент висловив переконання, що кількість пропозицій вітчизняних і закордонних інвесторів надалі зростатиме. Він звернув окрему увагу на покращення якості проектів, пропонованих до втілення в Україні. «Інвестиції вкладаються в різні інновації. Ми за рахунок цього покращуємо конкурентоздатність наших підприємств, нашої продукції і нашої держави», - підкреслив Віктор Янукович.

Під час засідання Ради Президент України наголосив, що питання автоматичного відшкодування ПДВ в Україні, яке є актуальним майже для всіх івнесторів, практично вирішене.Президент звернув окрему увагу на те, що врегулюванню цього питання суттєво сприяло прийняттяновогоПодаткового кодексу.

Главою держави бул озазначено, що влада продовжить активну роботу над питаннями вдосконалення регуляторної політики з метою забезпечення сприятливих умов для роботи бізнесу та залучення інвестицій. Він нагадав, що останнім часом в Україні на 85% скорочено кількість різних дозволів і ліцензій, необхідних для ведення бізнесу.

Президент України Віктор Янукович високо оцінює увагу іноземних інвесторів до реалізації екологічних проектів в Україні. Він наголосив, що влада готова забезпечити всі умови для подальшої ефективної діяльності у цьому напрямі. Він додав, що йдеться про закладання в кожному інвестиційному проекті не менше 10% коштів, які будуть спрямовані на покращення екологічної ситуації. В.Янукович закликав інвесторів, які працюють у гірничо-металургійному і хімічному секторах, окремо розглянути це питання. «Якщо у вас буде бажання долучити до цієї роботи мене особисто, я готовий разом із вами подивитися на українське законодавство, яке б створювало для вас мотивації вкладати кошти в екологічні проекти», - сказав він. Президент додав, що йдеться, зокрема, про проекти, які стосуються модернізації закладів системи охорони здоров’я, будівництва нових сучасних об’єктів тощо.

Президент України Віктор Янукович дасть доручення за підсумками засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів, в якомудоувагибудутьвзятівсіпропозиції,висловленіпідчасзасідання.Президент зазначив, що очікує від Уряду підготовки пропозицій щодо розв'язання питань, озвучених на засіданніРади.

Президент України Віктор Янукович запросив членів Ради вітчизняних та іноземних інвесторів долучатися до роботи Групи експертів з питань майбутнього розвитку України в рамках Ради з формування глобального порядку денного Всесвітнього економічного форуму.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux