• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • 日本語
Поширені запитання/FAQ
Опубліковано 05 листопада 2014 року о 07:55

Яким чином здійснюється запис на прийом?

Запис на прийом можна здійснити  звернувшись на електронну адресу консульського відділу [email protected]  обов'язково зазначивши консульську дію та отримати список необхідних документів. Якщо передбачається оформлення довіреності, необхідно зазначити її зміст для надсилання відповідного шаблону.

Як оформити біометричний паспорт?

Щоб подати заяву на оформлення/обмін біометричного паспорта, необхідно прибути до Посольства України в Японії у деть та час, попередньо домовлений із консулом ( запис на прийом можна зробити, звернувшись на електронну адресу [email protected]). З собою необхідно мати дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон та його копію, реєстраційну картку іноземця (在留カード)та її копію, ідентифікаційний код, а також квитанцію про сплату консульського збору.

Консульський збір складає 5600 ієн (розгляд заяви) + 12600 ієн (оформлення) та сплачується   у банку напередодні звернення. Термін оформлення з урахуванням часу доставки -  може складати 3 місяці і більше. Після надходження оформленого паспорта заявник має приїхати до Посольства та отримати оформлений на його ім’я паспорт. 

Замовити доставку паспорта за власний рахунок можливо на етапі "Виготовлено" за посиланням:

https://dhlportal.com.ua

або https://services.vfsglobal.com/ppj/uk/ukr/login

 
Які документи мені потрібні для укладення шлюбу  на території Японії?

 Для реєстрації шлюбу між громадянкою (громадянином) України та громадянином (громадянкою) Японії у місцевих органах Японії громадянці (громадянину) України необхідно звернутися до Посольства України в Японії для  оформлення заяви про сімейний стан, підпис на якій засвідчується нотаріально.

Для оформлення згаданої заяви необхідно записатися на прийом до консульського відділу та отримати список документів та реквізити банку для сплати консульського збору. При собі мати паспорт громадянина України для виїзду за кордон. 

Строки оформлення та консульський збір: оформлення заяви відбувається за попереднім записом в день звернення, консульський збір -2800 ієн

Я зареєструвала шлюб з японським громадянином на території Японії та хочу змінити своє дівоче прізвище на прізвище чоловіка.

Якщо ви зареєстровані на території України (не оформлювали дозвіл компетентних органів України на виїзд на постійне проживання за кордон), то вам слід проставити на документі про укладення шлюбу на території Японії штамп Апостиль у Міністерстві закордонних справ Японії (外務省), після чого нотаріально оформити його переклад на українську мову та надати до органів реєстрації актів цивільного стану за місцем вашого проживання в Україні.

 Чи можна засвідчити підпис на заяві або оформити довіреність у Посольстві, надіславши документи поштою?

Ні, усі нотаріальні дії виконуються під час особистого звернення заявника до консульського відділу Посольства з наданням документів, що підтверджують його особу та громадянство.

 Яким чином сплачується консульський збір?

Консульський збір сплачується у зручному для вас відділенні банку або АТМ після отримння відповідної інформації від консула. Сплата консульського збору готівкою не допускається.

 Як можна прискорити доставку закордонного паспорта?

Заявник звертається  на адресу [email protected] із проханням оформити доставку DHL (із зазначенням приізвища та імені власника паспорта, а також ідентифікатора сесії), після чого йому у відповідь надсилається відповідна інформація щодо оформлення доставки.  

 Чи потрібно оформлювати дозвіл на виїзд дитини з України, якщо батько дитини - японець?

Відповідно до п.4 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.95 № 57 (у редакції постанови КМУ від 25.08.2010р. № 724), виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків, здійснюється без нотаріально посвідчуваної згоди - якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства, що підтверджується записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску; при цьому іноземні документи мають бути легалізовані та міститизасвідчений нотаріально переклад українською мовою.

Яким чином отримати в Японії оформлений в Україні паспорт?

Якщо ви перебуваєте в Японії й не встигли свого часу отримати замовлений у підрозділі Державної міграційної служби закордонний паспорт чи ID-картку, відтепер можливо отримати ці документи через посольство України в Японії.

Документи можуть бути доставлені з України до Посольства України в Японії у два способи.

А. Міжнародним кур'єрським експрес-перевезенням DHL Express (коштами заявника, за тарифами компанії, суттєво швидше за дипломатичну пошту)

В. Дипломатичною поштою (безкоштовно, строк доставки від 3-х місяців)

Для організації доставлення паспортних документів зверніться будь ласка на електронну пошту консульського відділу [email protected] 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux