• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • 日本語
Шосте Спільне засідання Координаційної Ради з економічного співробітництва з Японією та Комітету економічного співробітництва з Україною Японської федерації бізнесу «Кейданрен»
Опубліковано 30 листопада 2016 року о 12:24

22 листопада 2016 року в Японії було проведено Шосте Спільне засідання Координаційної Ради з економічного співробітництва з Японією та Комітету економічного співробітництва з Україною Японської федерації бізнесу «Кейданрен». 

20-24 листопада 2016 р. відбувся візит до Японії української офіційної делегації за участі представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Офісу з просування експорту, Офісу залучення та підтримки інвестицій на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром – міністром економічного розвитку і  торгівлі України С.Кубівим.

В ході візиту до Японії українська делегація взяла участь у 6-му Спільному засіданні Координаційної Ради з економічного співробітництва з Японією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Комітету економічного співробітництва з Україною Японської федерації бізнесу «Кейданрен».

Під час спільного засідання відбувся обмін думками щодо перспективних напрямів співпраці та наявних проблемних питань. Сторонами було позитивно відзначено стабілізацію економічної ситуації в Україні, зростання економіки у 2016 році та хід економічних реформ в якості сприятливого середовища для поглиблення економічного співробітництва, а також відповідне зростання рейтингу України в міжнародних економічних індексах. Японські компанії відзначили позитивний досвід співпраці та діалогу з представниками нинішньої української влади в процесі розміщення інвестицій в Україні, зокрема на прикладі досвіду компанії «Фуджікура». Укладення Угоди про сприяння та взаємний захист інвестицій між Україною та Японією у 2015 році, а також приєднання України до спільного ринку ЄС було відзначено як важливі чинники для розвитку двосторонньої інвестиційної співпраці.

Окремо в приміщенні Японської організації зовнішньої торгівлі «ДЖЕТРО» відбувся Круглий стіл за участі представників делегації України та японських ділових кіл. Під час Круглого столу українська делегація представила Офіс з просування експорту України та Офіс залучення і підтримки інвестицій як ключових українських партнерів в рамках концепції «one-stop-shop» для сприяння розвитку ділових контактів та інвестиційного співробітництва між обома країнами. Японська сторона ознайомила українських партнерів з функціями «ДЖЕТРО» та набором наявних інструментів для сприяння діловому співробітництву з іншими країнами, серед яких підтримка участі іноземних компаній у ключових виставках/ярмарках Японії, залучення пільгового кредитування та експортних кредитів і гарантій, сприяння відкриттю та роботі офісів іноземних компаній в Японії, опрацювання ініціатив з лібералізації торгівлі тощо. Було домовлено втілити у життя ідею направлення японської бізнес-місії до України під егідою «ДЖЕТРО» орієнтовно у березні 2017 року для розвитку ділових контактів у сферах, що становлять взаємний інтерес, а також ознайомлення з українським бізнес середовищем.

Під час зустрічі в Міністерстві сільського господарства, лісництва та рибальства Японії японській стороні було представлено потенціал сільського господарства України, його перспективні ніші та підгалузі, які можуть становити інтерес для японського ринку; висловлено зацікавленість України бути довгостроковим партнером Японії у цих сферах, що потребує взаємодії з японським аграрним відомством в плані погодження якості продукції та доступу на ринок; та домовлено сприяти розвитку ділових контактів у сфері виробництва та продажу сільськогосподарської продукції для потреб японського ринку у  співпраці з «ДЖЕТРО».

В ході зустрічі з представниками Японського агентства міжнародного співробітництва «ДЖАЙКА» японській стороні були висловлені інтереси України у реалізації проектів за підтримки японської сторони в окремих галузях, зокрема у сфері сільського господарства, енергетиці, інфраструктурі, утилізації відходів. 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux