• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • 日本語
Візит Заступника Міністра агропромислової політики України до Японії
Опубліковано 17 лютого 2016 року о 11:14

3-6 лютого 2016 р. в Японії з робочим візитом перебувала делегація Мінагрополітики України на чолі із Заступником Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владиславою Рутицькою.

В ході візиту Заступник Міністра В.Рутицька зустрілася із Заступником Міністра сільського господарства, лісництва та рибальства Японії Х.Сато, в ході якої відбулося обговорення шляхів розвитку співробітництва в аграрній сфері, виходу української агропромислової продукції на японський ринок. Японський міністр підкреслив привабливість України як в плані здійснення поставок агропромислової продукції до Японії для забезпечення продовольчої безпеки, так і в контексті здійснення інвестицій у розвиток агропромислового потенціалу України та його логістики. При цьому в якості сприятливих факторів розвитку інвестиційної співпраці він відзначив підписання Угоди про сприяння та взаємний захист інвестицій між Україною та Японією у 2015р. та приєднання України до спільного ринку ЄС. 

У Федерації японського бізнесу «Кейданрен» відбулася зустріч В.Рутицької у форматі круглого столу з представниками крупних японських корпорацій, які здійснюють торгівлю сільськогосподарською продукцією та обладнанням: Сумітомо, Соджіц, Маекава, Марубені, Міцуї, Міцубісі. В ході зустрічі заступник Міністра здійснила відео презентацію нинішніх показників та потенціалу агробізнесу України, його інвестиційних та технологічних потреб, зокрема у сфері агрологістики. У ході зустрічі відбувся обмін думками щодо можливих шляхів подальшого розвитку співпраці у сфері сільського господарства та агрологістики.

Переговори в Міністерстві сільського господарства Японії

Під час зустрічей в МЗС Японії та Японському агентстві міжнародного співробітництва «ДЖАЙКА» з української сторони було висловлено прохання щодо надання технічної та іншої допомоги для розвитку малого та середнього фермерства в Україні, його матеріально-технічної бази, в рамках реалізації Стратегії розвитку малих та середніх господарств України до 2020 р., що розробляється Мінагрополітики України. Було домовлено опрацювати конкретні напрями можливої взаємодії під час подальших контактів. 

Відбулася зустріч з керівництвом Асоціації японських сільськогосподарських кооперативів «Зенчу», які контролюють як процес вирощування сільськогосподарських культур, так і логістику та подальший розподіл продукції, у т.ч. цінову політику у взаємодії з Міністерством сільського господарства Японії. Японська сторона поінформувала про досвід становлення аграрних кооперативів в Японії, які є основою агробізнесу країни. Заступник Міністра аграрної політики України запросила керівництво та представників «Зенчу» відвідати Україну для обміну досвіду, технологіями та ноу-хау у розвитку фермерських господарств України у взаємодії з урядовими відомствами Японії. Японська сторона привітала цю пропозицію, і сторони домовилися опрацювати параметри такої місії в ході подальших контактів.

Переговори в "Зенчу"

Відбулася зустріч у Торговельно-промисловій палаті Японії (ТППЯ), в ході якої Заступник Міністра В.Рутицька представила експортний та інвестиційний потенціал аграрного сектору України і запросила ділову місію ТППЯ відвідати Україну для встановлення безпосередніх контактів з українським агробізнесом.

Під час зустрічей з окремими компаніями, що імпортують агропромислову продукцію з Україною Заступник Міністра В.Рутицька ознайомилася з конкретними інтересами та очікуваннями японських імпортерів від українського агропромислового сектору, а також проблемами та ризиками, які турбують японських партнерів при розвиткові співпраці з Україною. 

В ході візиту було  організовано інтерв’ю В.Рутицької двом провідним японським виданням: економічному виданню «Ніккеї» та національній газеті «Маїнічі шінбун».

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux