У ході бесіди повідомив, що попри провокативні та агресивні дії російської сторони в Криму, Україна завжди підтримувала мирне вирішення кризових ситуацій.
Посол зазначив, що дії Москви є відкритою інтервенцією, посяганням на державний суверенітет та територіальну цілісність України, а також є грубим порушенням міжнародного права та становить загрозу миру і безпеці.
Посол України наголосив на тому, що внутрішні справи незалежної держави Україна - не є приводом для втручання з боку Росії, і що через агресію з боку Росії Україна була вимушена звернулися за підтримкою до міжнародної спільноти і винесла це питання на порядок денний РБ ООН. Було наголошено, що українська сторона звертається до всіх країн-членів ООН, зокрема до Японії, за підтримкою та допомогою.
Було зазначено, що Україна не бажає втрачати людські життя, незважаючи на те, що збройні сили України приведені у повну бойову готовність. Відтак, Україна закликає всі країни бути поруч з у цей важкий час.
З української сторони було висловлено сподівання на мирне врегулювання ситуації і наголошено, що українці об’єдналися у готовності захищати суверенітет та цілісність України.
До японських телеглядачів було доведено реальну, неспотворену інформацію щодо дійсних економічних та політичних мотивів російської військової експансії, а також наголошено на відданості нового українського керівництва політиці миру та поваги і захисту прав усіх громадян України.