Посольство України в Японії

Київ 16:47

Українська художниця З.Скоропаденко взяла участь у міжнародній арт-виставці «World Art Tokyo»

11 березня, 11:27

За сприяння Посольства України в Японії українська художниця З.Скоропаденко взяла участь у міжнародній арт-виставці «World Art Tokyo», яку було проведено у виставковому центрі «Tokyo International Forum» у м.Токіо у період з 7-10 березня 2019 р.

За сприяння Посольства України в Японії українська художниця З.Скоропаденко взяла участь у міжнародній арт-виставці «World Art Tokyo», яку було проведено у виставковому центрі «Tokyo International Forum» у м.Токіо у період з 7-10 березня 2019 р.

Проект «World Art Tokyo» засновано організаторами найбільшої в Японії комерційної мистецької виставки «Art Fair Tokyo», яку щорічно відвідують десятки тисяч осіб, з метою представлення робіт іноземних художників, які подаються за рекомендацією Послів кожної з країн. У цьому році в ньому взяли участь представники 31 країни, роботи яких були представлені під загальною назвою «Жива планета. Світ - наша вібрація» («Vibrant Planet - If the world is our vibration»).

З.Скоропаденко у рамках зазначеного заходу представила роботи з серії «TORSO», які неодноразово експонувалися в Європі, включно з мм. Брюссель, Лондон та Париж.

Останні новини

21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України | 03 червня, 09:30

Згідно з Указом Президента України від 21.05.2019 р. №303/2019 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів» (https://www.president.gov.ua/documents/3032019-27121) достроково припинено повноваження Верховної Ради України восьмого скликання та призначено позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Сьомий Парад Вишиванок у м.Токіо | 22 травня, 09:49

19 травня цього року відбувся сьомий Парад Вишиванок у м.Токіо. Ця подія зібрала більше двохсот учасників, серед яких були українці, японці та громадяни інших країн, які своєю участю висловили солідарність з Україною.

Участь України у фестивалі коропів в «Tokyo Midtown» | 22 квітня, 06:07

З 19 квітня по 6 травня Україна бере участь у фестивалі коропів (також відомий як фестиваль хлопчиків), який проходить в «Tokyo Midtown» у м.Токіо.

Україна та Японія уклали міжурядову Угоду про надання гранту на закупівлю для Національної суспільної телерадіокомпанії України обладнання на суму понад 2 млн. дол. США | 19 квітня, 04:23

18 квітня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та Посол Японії в Україні Такаші Кураі провели урочисту церемонію обміну дипломатичними нотами, які складають Угоду між Урядом України та Урядом Японії про надання гранту непроектного типу на закупівлю спеціального обладнання для публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (НСТУ).

УВАГА, ЗАПРОВАДЖЕНО ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС НА КОНСУЛЬСЬКИЙ ПРИЙОМ | 11 квітня, 04:45

Під час планування вашого візиту до Посольства України в Японії для вирішення консульських питань просимо попередньо дзвонити за телефоном +81(3)5474 9773.