Посольство України в Японії

Київ 13:25

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ ГОЛОСУВАТИ В ЯПОНІЇ НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, ЩО ВІДБУДУТЬСЯ 31.03.2019

11 березня, 02:59

Для участі у виборах необхідно бути включеним до списків виборців на відповідній виборчій дільниці!

Перебування на консульському обліку у відповідній закордонній дипломатичній чи консульській установі забезпечує автоматичне включення особи до списку виборців на даній виборчій дільниці.

Наполегливо рекомендуємо подавати заяви про прийняття на консульський облік з метою включення до Державного реєстру виборців або про зміну даних у Державному реєстрі виборців до 20 березня 2019 року.

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ АБО ПЕРЕБУВАЮТЬ В Японії і МАЮТЬ НАМІР 31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

31 березня 2019 року відбудуться вибори Президента України.

Кожен громадянин України, який постійно проживає або тимчасово перебуває за кордоном і на день голосування досяг 18-річного віку, може взяти участь у голосуванні.

В Японії проголосувати можна буде на виборчій дільниці, розташованій у приміщенні Посольства України в Японії за адресою:   3 Chome-5-31 Nishiazabu, Minato, Tokyo 106-0031.

Для того, щоб взяти участь у виборах, необхідно мати дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон. 

Для участі у виборах необхідно бути включеним до списків виборців на відповідній виборчій дільниці.

У зв’язку з цим радимо попередньо перевірити своє включення до списків виборців закордонної виборчої дільниці в Японії, а також правильність написання свого прізвища, імені, по батькові та інших даних на сайті Державного Реєстру Виборців у «Кабінеті виборця» в розділі «Перевірка включення» за наступним посиланням  https://www.drv.gov.ua/ords/svc/f?p=111:LOGIN  (Сервіси Державного реєстру виборців (Особистий кабінет виборця).

У разі, якщо особа не включена до списку виборців на відповідній виборчій дільниці, необхідно здійснити наступне:

1) подати до Посольства України в Японії заяву про прийняття на постійний чи тимчасовий консульський облік (відповідна інформація знаходиться за посиланням: https://japan.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/services/accounting):

а) для прийняття на тимчасовий облік потрібно надати:

- дійсний закордонний паспорт та копію;

- документ, що надає право перебування в Японії, в якому вказано адресу проживання в Японії, та копію;

- заповнену заяву та облікову картку;

- фото (3.5х4.5 см).

Прийняття на тимчасовий консульський облік є безкоштовним.

б) для прийняття на постійний консульський облік потрібно надати:

- дійсний закордонний паспорт зі штампом «Постійне проживання» в розділі «особливі відмітки» та копію;

- документ, що надає право перебування в Японії, в якому вказано адресу проживання в Японії, та копію;

- заповнену заяву та облікову картку;

- фото (3.5х4.5 см);

- сплатити консульський збір відповідно до Тарифів (https://japan.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/consular-charges).

АБО

2) Стати на короткостроковий тимчасовий консульський облік.

За бажанням громадян України, які перебувають в Японії, та хочуть взяти участь у виборах, можна стати на короткостроковий тимчасовий консульський облік. У цьому випадку жодних відміток у паспортному документі не проставляється, дія вчиняється безкоштовно.

Для цього слід надати або надіслати поштою:

- копію дійсного закордонного паспорта;

- копію документа, що надає право перебування в Японії, в якому вказано адресу проживання в Японії;

- заповнену заяву та облікову картку.

Перебування на консульському обліку у відповідній закордонній дипломатичній чи консульській установі забезпечує автоматичне включення особи до списку виборців на даній виборчій дільниці.

Оскільки процедура внесення змін до Державного реєстру виборців вимагає певного алгоритму дій, наполегливо рекомендуємо подавати заяви про прийняття на консульський облік з метою включення до Державного реєстру виборців або про зміну даних у Державному реєстрі виборців до 20 березня 2019 року.

У разі, якщо Вас включено до списку виборців за постійною виборчою адресою, однак Ви знаєте, що у день виборів тимчасово перебуватимете за іншою виборчою адресою, зокрема в Японії (наприклад, у зв’язку з відрядженням, навчанням, роботою чи іншими подіями), Вам необхідно особисто подати до органу ведення Державного реєстру виборців в Україні заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси. Це дозволить Вам одноразово проголосувати в день голосування на виборчій дільниці в Японії (детальніше: https://www.drv.gov.ua/ords/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_static_page&ppg_id=108&pmn_id=154 ).

Зазначена Заява  подається виключно до органу ведення Державного реєстру виборців за виборчою адресою в Україні не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування на  виборах Президента України, тобто до 25 березня 2019 року включно.

УВАГА!  Законами України «Про вибори Президента України» та «Про вибори народних депутатів України» не передбачено можливості включення громадян України до списку виборців закордонної виборчої дільниці в день голосування.

Більш докладну інформацію щодо голосування громадян України за кордоном можна знайти на сайті МЗС України за посиланням:  https://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/golsua

 

Останні новини

21 квітня 2019 року відбудеться повторне голосування з чергових виборів Президента України | 11 квітня, 12:10

Відповідно до Закону України "Про вибори Президента України", на підставі протоколу Центральної виборчої комісії від 7 квітня 2019 року про результати голосування у день чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, повторне голосування з чергових виборів Президента України відбудеться 21 квітня 2019 року. ЦВК визначено включити до виборчого бюлетеня для повторного голосування 2019 року з чергових виборів Президента України таких кандидатів на пост Президента України, які у підсумку голосування у день чергових виборів Президента України 31  березня 2019 року одержали найбільшу кількість голосів виборців: ЗЕЛЕНСЬКИЙ Володимир Олександрович, 1978 року народження, проживає в місті Києві, художній керівник, ТОВ "Квартал 95", безпартійний, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"; ПОРОШЕНКО Петро Олексійович, 1965 року народження, проживає в місті Києві, Президент України, безпартійний, cамовисування.

УВАГА, ЗАПРОВАДЖЕНО ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС НА КОНСУЛЬСЬКИЙ ПРИЙОМ | 11 квітня, 04:45

Під час планування вашого візиту до Посольства України в Японії для вирішення консульських питань просимо попередньо дзвонити за телефоном +81(3)5474 9773.