Посольство України в Японії

Київ 16:21

Україна і Японія розширюють оборонно-політичну співпрацю

12 жовтня 2018, 14:13

11-12 жовтня 2018 року відбувся візит української делегації на чолі із Заступником міністра закордонних справ України Василем Боднарем та Заступником міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолієм Петренком до Японії з метою проведення перших українсько-японських консультацій з питань безпеки.

У перший день візиту відбулась зустріч української делегації з Парламентським віце-міністром закордонних справ Японії Кендзі Ямада, у ході якої сторони обговорили сучасний стан та перспективи двостороннього співробітництва, а також актуальні питання міжнародної та регіональної безпеки.

Українська делегація також відвідала базу Морських сил самооборони Японії «Йокосука» та провела зустріч з начальником зазначеної бази віце-адміралом Годзіро Ватанабе.

12 жовтня в Токіо відбулись українсько-японські консультації з питань безпеки. Японська сторона була представлена на рівні Заступника помічника міністра закордонних справ, Заступника генерального директора Європейського бюро МЗС Хідекі Уяма та Генерального директора з міжнародних питань Міністерства оборони Хідео Судзукі.

У ході консультацій сторони обговорили широке коло питань, які становлять взаємний інтерес, насамперед щодо глобальної та регіональної безпеки, а також перспектив розширення двостороннього співробітництва у сфері безпеки та оборони.

Цього ж дня відбулись зустрічі української делегації з Віце-міністром оборони Японії з міжнародних питань Ро Манабе, з Парламентським віце-міністром оборони Японії Хіросі Ямада, Заступником начальника Об’єднаного штабу Сил самооборони Японії Такасі Мотомацу та Заступником голови Агентства Японії з питань постачання, технологій та логістики Хірокадзу Хокадзоно.

У ході візиту був також підписаний Меморандум між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Японії щодо співробітництва та обмінів у сфері оборони. Метою цього Меморандуму є створення умов для просування двосторонньої співпраці та обмінів у сфері оборони.

Останні новини

21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України | 03 червня, 09:30

Згідно з Указом Президента України від 21.05.2019 р. №303/2019 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів» (https://www.president.gov.ua/documents/3032019-27121) достроково припинено повноваження Верховної Ради України восьмого скликання та призначено позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Сьомий Парад Вишиванок у м.Токіо | 22 травня, 09:49

19 травня цього року відбувся сьомий Парад Вишиванок у м.Токіо. Ця подія зібрала більше двохсот учасників, серед яких були українці, японці та громадяни інших країн, які своєю участю висловили солідарність з Україною.

Участь України у фестивалі коропів в «Tokyo Midtown» | 22 квітня, 06:07

З 19 квітня по 6 травня Україна бере участь у фестивалі коропів (також відомий як фестиваль хлопчиків), який проходить в «Tokyo Midtown» у м.Токіо.

Україна та Японія уклали міжурядову Угоду про надання гранту на закупівлю для Національної суспільної телерадіокомпанії України обладнання на суму понад 2 млн. дол. США | 19 квітня, 04:23

18 квітня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та Посол Японії в Україні Такаші Кураі провели урочисту церемонію обміну дипломатичними нотами, які складають Угоду між Урядом України та Урядом Японії про надання гранту непроектного типу на закупівлю спеціального обладнання для публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (НСТУ).

УВАГА, ЗАПРОВАДЖЕНО ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС НА КОНСУЛЬСЬКИЙ ПРИЙОМ | 11 квітня, 04:45

Під час планування вашого візиту до Посольства України в Японії для вирішення консульських питань просимо попередньо дзвонити за телефоном +81(3)5474 9773.