Посольство України в Японії

Київ 01:21

Україна і Японія розширюють оборонно-політичну співпрацю

12 жовтня 2018, 14:13

11-12 жовтня 2018 року відбувся візит української делегації на чолі із Заступником міністра закордонних справ України Василем Боднарем та Заступником міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолієм Петренком до Японії з метою проведення перших українсько-японських консультацій з питань безпеки.

У перший день візиту відбулась зустріч української делегації з Парламентським віце-міністром закордонних справ Японії Кендзі Ямада, у ході якої сторони обговорили сучасний стан та перспективи двостороннього співробітництва, а також актуальні питання міжнародної та регіональної безпеки.

Українська делегація також відвідала базу Морських сил самооборони Японії «Йокосука» та провела зустріч з начальником зазначеної бази віце-адміралом Годзіро Ватанабе.

12 жовтня в Токіо відбулись українсько-японські консультації з питань безпеки. Японська сторона була представлена на рівні Заступника помічника міністра закордонних справ, Заступника генерального директора Європейського бюро МЗС Хідекі Уяма та Генерального директора з міжнародних питань Міністерства оборони Хідео Судзукі.

У ході консультацій сторони обговорили широке коло питань, які становлять взаємний інтерес, насамперед щодо глобальної та регіональної безпеки, а також перспектив розширення двостороннього співробітництва у сфері безпеки та оборони.

Цього ж дня відбулись зустрічі української делегації з Віце-міністром оборони Японії з міжнародних питань Ро Манабе, з Парламентським віце-міністром оборони Японії Хіросі Ямада, Заступником начальника Об’єднаного штабу Сил самооборони Японії Такасі Мотомацу та Заступником голови Агентства Японії з питань постачання, технологій та логістики Хірокадзу Хокадзоно.

У ході візиту був також підписаний Меморандум між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Японії щодо співробітництва та обмінів у сфері оборони. Метою цього Меморандуму є створення умов для просування двосторонньої співпраці та обмінів у сфері оборони.

Останні новини

21 квітня 2019 року відбудеться повторне голосування з чергових виборів Президента України | 11 квітня, 12:10

Відповідно до Закону України "Про вибори Президента України", на підставі протоколу Центральної виборчої комісії від 7 квітня 2019 року про результати голосування у день чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, повторне голосування з чергових виборів Президента України відбудеться 21 квітня 2019 року. ЦВК визначено включити до виборчого бюлетеня для повторного голосування 2019 року з чергових виборів Президента України таких кандидатів на пост Президента України, які у підсумку голосування у день чергових виборів Президента України 31  березня 2019 року одержали найбільшу кількість голосів виборців: ЗЕЛЕНСЬКИЙ Володимир Олександрович, 1978 року народження, проживає в місті Києві, художній керівник, ТОВ "Квартал 95", безпартійний, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"; ПОРОШЕНКО Петро Олексійович, 1965 року народження, проживає в місті Києві, Президент України, безпартійний, cамовисування.

УВАГА, ЗАПРОВАДЖЕНО ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС НА КОНСУЛЬСЬКИЙ ПРИЙОМ | 11 квітня, 04:45

Під час планування вашого візиту до Посольства України в Японії для вирішення консульських питань просимо попередньо дзвонити за телефоном +81(3)5474 9773.

Щодо роботи Дільничної виборчої комісії з виборів Президента України закордонної виборчої дільниці №900110 | 26 березня, 11:40

Шановні виборці, Відповідно до закону України "Про вибори Президента України" у приміщенні Посольства України в Японії за адресою м.Токіо, Мінато-ку, Нісі Адзабу, 3-5-31 розпочала діяльність Дільнична виборча комісія (ДВК) з виборів Президента України закордонної виборчої дільниці №900110 закордонного виборчого округу.