Посольство України в Японії

, Київ 05:38

Другий міжнародний форум з питань освоєння космосу (ISEF2)

06 березня, 04:26

Українська делегація на чолі з Головою Державного космічного агентства України Павлом Дегтяренко взяла участь у Другому міжнародному форумі з питань освоєння космосу (ISEF2), що відбувся у м. Токіо 2-4 березня 2018 року.

Міжнародний форум з питань освоєння космосу є заходом високого рівня, який спрямований на поглиблення діалогу та сприяння міжнародному співробітництву у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях.

У ході Форуму Голова Державного космічного агентства України Павло Дегтяренко зробив заяву стосовно міжнародного співробітництва України у сфері дослідження та використання космосу в мирних цілях. Він наголосив на наявності в Україні значного потенціалу для здійснення суттєвого внеску у майбутні міжнародні космічні місії.

В рамках форуму Голова Космічного агентства України провів окремі зустрічі з керівниками Європейського космічного агентства (ESA), Японського агентства аерокосмічних досліджень (JAXA), Міністерства оборонної та аерокосмічної промисловості Республіки Казахстан та Космічного агентства Об’єднаних Арабських Еміратів, а також з представниками інших космічних агентств та організацій-партнерів ДКАУ.

Крім того українська делегація провела також зустрічі з керівництвом Японської корпорації пілотуємих космічних систем (JAMSS), Японським товариством компаній аерокосмічної індустрії (SJAC) та іншими бізнес структурами Японії з метою обговорення перспектив розвитку українсько-японського співробітництва в космічній індустрії.