Посольство України в Японії

, Київ 22:06

Семінар ГУАМ-Японія із заохочення малого і середнього бізнесу

05 лютого, 09:15

З 28 січня по 3 лютого 2018 р. в Японії відбувся семінар із заохочення малого і середнього бізнесу, організований Урядом Японії в рамках співпраці ГУАМ-Японія для експертів держав-членів ГУАМ. У семінарі взяли участь представники профільних державних установ і приватного бізнесу країн ГУАМ, а також Координатор програм Секретаріату ГУАМ.

29 січня учасники відвідали Міністерство закордонних справ Японії, де зробили презентації щодо поточного стану і державної політики розвитку малого та середнього бізнесу в державах-членах ГУАМ, а також взяли участь в обговоренні цієї тематики. У МЗС Японії також відбулися зустрічі учасників семінару з представниками Японської фінансової корпорації, компанії "NITTO Co.Ltd", а також Японського агентства з міжнародного співробітництва (JICA).

В рамках семінару учасники відвідали Японську Організацію зовнішньої торгівлі (JETRO), Японську Асоціацію імпортерів вин і спиртних напоїв, текстильний центр "Nishijin", а також компанію "Xenoma Inc". В рамках візиту в м.Кіото учасники семінару відвідали міську адміністрацію м.Кіото, де зустрілися з представниками префектури Кіото і ознайомилися із заходами щодо заохочення кіотської індустрії "монозукурі".

Також в рамках семінару учасники ознайомилися з визначними пам'ятками міст Токіо і Кіото.

Досвід, отриманий учасниками під час семінару, може бути використаний в нових проектах ГУАМ-Японія в області заохочення малого і середнього бізнесу.

https://guam-organization.org/seminar-guam-japonija-po-pooshhreniju-malogo-i-srednego-biznesa/

Останні новини

Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв FOODEX JAPAN 2018 | 06 березня, 05:37

На виставці будуть представлені українські виробники харчових товарів та напоїв за підтримки компанії COnsulting INtegrated (COIN).

Другий міжнародний форум з питань освоєння космосу (ISEF2) | 06 березня, 04:26

Українська делегація на чолі з Головою Державного космічного агентства України Павлом Дегтяренко взяла участь у Другому міжнародному форумі з питань освоєння космосу (ISEF2), що відбувся у м. Токіо 2-4 березня 2018 року.