Посольство України в Японії

, Київ 18:01

Зустріч Міністрів закордонних справ Японії та України

18 грудня 2017, 05:36

 15 грудня Міністр закордонних справ Японії Таро Коно під час візиту до Нью Йорку для участі у брифінгу Ради Безпеки ООН міністерського рівня з нерозповсюдження зброї масового знищення в контексті ситуації з КНДР, зустрівся з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, зміст зустрічі є наступним:
 
1. Міністр Таро Коно дякуючи Міністру Павлу Клімкіну за участь у брифінгу РБ ООН на рівні міністрів, зазначив проведення «Року Японії в Україні» з нагоди 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин, нове спрощення візового режиму для України та інше, відзначив прогрес у розвитку двосторонніх відносин, у відповідь на що Міністр Клімкін, високо оцінюючи проведення «Року Японії в Україні», подякував за допомогу Японії Україні та висловив сподівання на подальший розвиток двосторонніх відносин.
 
2. Сторони одностайно високо оцінили співпрацю між двома державами в контексті непостійних членів РБ ООН, зокрема з питанням Північної Кореї.
 
3. Міністри обговорили широкий спектр питань стосовно двосторонніх відносин, ситуації в Україні, Східній Азії, а також на Близькому Сході та ін.

http://www.ua.emb-japan.go.jp/itprtop_uk/00_000989.html

Останні новини

Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв FOODEX JAPAN 2018 | 06 березня, 05:37

На виставці будуть представлені українські виробники харчових товарів та напоїв за підтримки компанії COnsulting INtegrated (COIN).

Другий міжнародний форум з питань освоєння космосу (ISEF2) | 06 березня, 04:26

Українська делегація на чолі з Головою Державного космічного агентства України Павлом Дегтяренко взяла участь у Другому міжнародному форумі з питань освоєння космосу (ISEF2), що відбувся у м. Токіо 2-4 березня 2018 року.