Посольство України в Японії

, Київ 18:01

Виставка та лекція Посла України в Японії І.Харченка на тему подій Революції Гідності в Токійському університеті

19 грудня 2017, 05:23

18 грудня у Токійському університеті було організовано низку іміджевих заходів, присвячених 4-й річниці Революції Гідності. Так, зокрема, на території університету було розміщено виставку, присвячену Революції Гідності та Героям Небесної Сотні, а також проведено лекцію Посла України в Японії І.Харченка на тему подій Революції Гідності та їхнього впливу на сучасні міжнародні відносини. Під час лекції відбувся показ фрагментів документальної стрічки «Зима у вогні». Захід відвідали представники провідних вищих навчальних закладів Японії, офіційних та бізнесових кіл, ЗМІ, а також широкої японської громадськості. У рамках заходу Посол І.Харченко презентував Токійському університетові енциклопедичне видання «Ukraine the Best: культурний простір від А до Я».

Останні новини

Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв FOODEX JAPAN 2018 | 06 березня, 05:37

На виставці будуть представлені українські виробники харчових товарів та напоїв за підтримки компанії COnsulting INtegrated (COIN).

Другий міжнародний форум з питань освоєння космосу (ISEF2) | 06 березня, 04:26

Українська делегація на чолі з Головою Державного космічного агентства України Павлом Дегтяренко взяла участь у Другому міжнародному форумі з питань освоєння космосу (ISEF2), що відбувся у м. Токіо 2-4 березня 2018 року.