Посольство України в Японії

, Київ 23:46

Українсько-японські політичні консультації на рівні Заступника Міністра закордонних справ України Сергія Кислиці та Генерального директора Європейського бюро МЗС Японії Ясусі Масакі

06 грудня, 05:20

5 грудня 2017 року в Токіо відбулись українсько-японські політичні консультації на рівні Заступника Міністра закордонних справ України Сергія Кислиці та Генерального директора Європейського бюро МЗС Японії Ясусі Масакі.

У ході політичних консультацій японська сторона підтвердила незмінність своєї політики щодо послідовної підтримки суверенітету і територіальної цілісності України, а також готовність до продовження кредитно-фінансової, гуманітарної, експертної допомоги Україні та активної підтримки рішучих реформ у нашій державі.

Сторони обговорили широке коло питань двостороннього співробітництва, наголосивши на високому рівні сучасного політичного діалогу між двома державами, а також успішності проведення «Року Японії в Україні».

Були також обговорені питання співпраці між двома країнами на міжнародній арені, зокрема у рамках ООН, безпекова ситуація в Україні та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, співробітництво двох країн в інших сферах, що становлять взаємний інтерес.