Посольство України в Японії

, Київ 04:33

4 грудня 2017 року Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця розпочав свій робочий візит до Японії

06 грудня 2017, 05:15

У перший день візиту Сергій Кислиця зустрівся з Державним міністром закордонних справ Японії Кадзуюкі Накане.

У ході зустрічі сторони обговорили широке коло питань двостороннього співробітництва, наголосивши на високому рівні сучасного політичного діалогу між двома державами, а також успішності проведення «Року Японії в Україні».

Сергій Кислиця висловив вдячність Уряду Японії за послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, насамперед у рамках «Великої сімки», а також фінансову, гуманітарну допомогу Україні та активну підтримку рішучих реформ у нашій державі.
Кадзуюкі Накане, у свою чергу, підтвердив готовність Уряду Японії продовжувати зазначену політику підтримки України.

Цього ж дня, у ході зустрічі Сергія Кислиці із Заступником генерального директора Бюро зовнішньої політики МЗС Японії, Послом з питань ООН та політики у сфері кібер-безпеки Масато Отака сторони обговорили сучасний стан та перспективи співробітництва двох країн в ООН, зокрема у рамках непостійного членства двох держав у Раді безпеки ООН.

У ході бесіди Сергія Кислиці з Парламентським віце-міністром закордонних справ Японії Івао Хоріі під час прийому, організованого МЗС Японії з нагоди відкриття 68-сесії Ради Університету ООН в Токіо, сторонами була підтверджена важливість посилення ролі ООН у підтримці глобальної безпеки та зміцнення міжнародного правопорядку.

Останні новини

Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв FOODEX JAPAN 2018 | 06 березня, 05:37

На виставці будуть представлені українські виробники харчових товарів та напоїв за підтримки компанії COnsulting INtegrated (COIN).

Другий міжнародний форум з питань освоєння космосу (ISEF2) | 06 березня, 04:26

Українська делегація на чолі з Головою Державного космічного агентства України Павлом Дегтяренко взяла участь у Другому міжнародному форумі з питань освоєння космосу (ISEF2), що відбувся у м. Токіо 2-4 березня 2018 року.