Посольство України в Японії

, Київ 04:33

Заходи з вшанування 85-их роковин Голодомору 1932-1933 р. в Японії

20 листопада 2017, 11:09

19 листопада ц.р. в Японії відбулися заходи з вшанування 85-их роковин Голодомору 1932-1933 р., організовані Посольством України в Японії.

У церкві Св. Альбана у м.Токіо відбулася Поминальна служба місії Св.Юди Української Православної церкви Київського Патріархату з вшанування пам’яті жертв Голодомору, в якій взяли участь співробітники Посольства України в Японії, українці, що проживають в Японії, а також наші вірні японські друзі.

Помолитися за душі мільйонів українців, замучених до смерті тоталітарним радянським режимом, прийшли й представники духовенства Римо-католицької та Англіканської церкви Японії.

У рамках заходу було проведено спільну молитву-реквієм за жертвами Голодомору. Після панихиди Посол України в Японії Ігор Харченко звернувся до присутніх, зазначивши, що сьогодні війна проти України продовжується, але зараз українці мають свою міцну державу і надійних партнерів, тому обов'язково переможуть.

Після поминальної служби відбулася традиційна акція відтворення гербу України у самому центрі японської столиці. Українська громада в Японії «Краяни» та всі присутні запалили більше 100 свічок та виклали їх у формі Тризубу, який символізує силу та незламність українського народу, а також віру у те, що Україна зможе подолати усі труднощі на своєму шляху. 

Останні новини

Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв FOODEX JAPAN 2018 | 06 березня, 05:37

На виставці будуть представлені українські виробники харчових товарів та напоїв за підтримки компанії COnsulting INtegrated (COIN).

Другий міжнародний форум з питань освоєння космосу (ISEF2) | 06 березня, 04:26

Українська делегація на чолі з Головою Державного космічного агентства України Павлом Дегтяренко взяла участь у Другому міжнародному форумі з питань освоєння космосу (ISEF2), що відбувся у м. Токіо 2-4 березня 2018 року.