Посольство України в Японії

, Київ 04:34

Посол України в Японії зустрівся з українським громадським діячем М. Подрезаном та його дружиною Н.Грязновою

02 жовтня 2017, 05:04

28 вересня ц.р. Посол України в Японії І.Харченко зустрівся з українським громадським діячем М.Подрезаном та його дружиною Н.Грязновою, які перебували в Японії у рамках проекту  «Планета Земля – погляд з інвалідного візка».  Як пояснив мандрівник, мета даного проекту – зробити доступними для інвалідів пам’ятки культури України на основі сучасного досвіду, вивченого за маршрутом першої всесвітньої естафети олімпійського вогню 2004 року. У ході зустрічі М.Подрезан наголосив на тому, що коли проект було розпочато у 2011 р., він планував проїхати 35 етапів у 27 країнах світу, але через агресію РФ проти України візит до цієї країни було скасовано.

Японія стала 23-ю країною, яку М.Подрезан відвідав у рамках своєї навколосвітньої подорожі. 27 вересня ц.р. він подолав на інвалідному візку дистанцію у 1206 метрів у центрі м. Токіо у присутності співробітників Посольства та японських журналістів, які прийшли його підтримати. Після візиту до Мексики та Австралії наш співвітчизник планує завершити проект на Майдані незалежності у м. Київ у 2018 р.

Посольство України в Японії щиро бажає подальшого успіху М. Подрезану та його дружині Н.Грязновій на шляху здійснення їх мрії!

 

 

Останні новини

Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв FOODEX JAPAN 2018 | 06 березня, 05:37

На виставці будуть представлені українські виробники харчових товарів та напоїв за підтримки компанії COnsulting INtegrated (COIN).

Другий міжнародний форум з питань освоєння космосу (ISEF2) | 06 березня, 04:26

Українська делегація на чолі з Головою Державного космічного агентства України Павлом Дегтяренко взяла участь у Другому міжнародному форумі з питань освоєння космосу (ISEF2), що відбувся у м. Токіо 2-4 березня 2018 року.