Посольство України в Японії

, Київ 04:33

Участь України в туристичному ярмарку «TOURISM EXPO JAPAN 2017»

22 вересня 2017, 11:55

З 21 вересня 2017 р. в м. Токіо відкрився найбільший та найпрестижніший в Японії щорічний туристичний ярмарок «TOURISM EXPO JAPAN 2017», на якому держави-члени організації ГУАМ, включно з Україною, представили спільний стенд.

В рамках ярмарку 22 вересня був організований семінар «BLACK SEA ZONE» для представників туристичних операторів і агентств Японії, на якому відбулася презентація туристичного потенціалу України. Японську аудиторію було ознайомлено з ключовими туристичними місцями та маршрутами України, національною українською кухнею та традиціями, я також наявною туристичною інфраструктурою.

Партнером спільного стенду країн-членів ГУАМ виступає Асоціація японських туристичних агентств «ДЖАТА» (Japan Travel Agencies Association - JATA). З української сторони організатором участі нашої держави у даному заході став Департамент туризму та курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

 

 

Останні новини

Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв FOODEX JAPAN 2018 | 06 березня, 05:37

На виставці будуть представлені українські виробники харчових товарів та напоїв за підтримки компанії COnsulting INtegrated (COIN).

Другий міжнародний форум з питань освоєння космосу (ISEF2) | 06 березня, 04:26

Українська делегація на чолі з Головою Державного космічного агентства України Павлом Дегтяренко взяла участь у Другому міжнародному форумі з питань освоєння космосу (ISEF2), що відбувся у м. Токіо 2-4 березня 2018 року.