Посольство України в Японії

, Київ 04:33

Прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України та 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Японією

13 вересня 2017, 11:43

8 вересня 2017 р. Посольством України в Японії у м. Токіо було проведено урочисте прийняття з нагоди 26-ї річниці незалежності України та 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Японією. У заході взяли участь представники дипломатичного корпусу, міністерств та відомств Японії, члени японського Парламенту, представники провідних ділових кіл, неурядових організацій політичного та культурно-гуманітарного спрямування, українська громада в Японії тощо.

Під час заходу Посол України в Японії І.Харченко висловив вдячність за всебічну допомогу Японії та наголосив на необхідності подальшого тісного глобального співробітництва України та Японії у контексті сучасних безпекових викликів.

Віце-міністр закордонних справ Японії С. Сугіяма, який виступив з привітальною промовою від імені уряду Японії, звернув увагу на відчутну динаміку розвитку двосторонніх відносн протягом останніх років та високо оцінив підтримку Україною Японії у питанні протидії розвитку ядерної та ракетної програм КНДР. Окремо наголосив на успішному проведенні численних та різноманітних культурних заходів у нашій державі в рамках «Року Японії в Україні».

Голова Японської парламентської асоціації дружби «Японія-Україна» Е.Морі висловив надію на те, що реформи під керівництвом Президента України П.Порошенка ефективно реалізовуватимуться на благо українського народу. Крім того, наголосив на тому, що сусідство двох країн з Росією має спонукати до спільної японсько-української співпраці.

У рамках заходу також було організовано виставку фоторобіт провідної японської артистки М. Інати з української тематики. 

Останні новини

Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв FOODEX JAPAN 2018 | 06 березня, 05:37

На виставці будуть представлені українські виробники харчових товарів та напоїв за підтримки компанії COnsulting INtegrated (COIN).

Другий міжнародний форум з питань освоєння космосу (ISEF2) | 06 березня, 04:26

Українська делегація на чолі з Головою Державного космічного агентства України Павлом Дегтяренко взяла участь у Другому міжнародному форумі з питань освоєння космосу (ISEF2), що відбувся у м. Токіо 2-4 березня 2018 року.