Посольство України в Японії

, Київ 18:01

16 березня 2016 року Посол України в Японії Ігор Харченко провів прес-конференцію в Японському національному прес-клубі

18 березня 2016, 12:59

У ході прес-конференції Посол Ігор Харченко поінформував журналістів про сучасну ситуацію в Автономній Республіці Крим та східних регіонах України в умовах російської агресії, наголосив на постійному порушенні російською стороною Мінських домовленостей, закликав увесь демократичний світ об’єднати свої зусилля задля звільнення політичних в’язнів, які незаконно утримуються у російських в’язницях, зокрема народного депутата України Надії Савченко, тощо. 

Посол Ігор Харченко також відповів на запитання представників мас-медіа, зокрема щодо російської агресії в Україні, ефективності міжнародних санкцій проти Росії, внутрішньополітичної ситуації і прогресу у реалізації реформ у нашій державі та інші.
Участь у прес-конференції в Японському національному прес-клубі, що є одним з найавторитетніших медіа-майданчиків Японії, взяли близько 60 японських та іноземних журналістів.

 

https://www.youtube.com/watch?v=0QBKcGLy7I8

Останні новини

Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв FOODEX JAPAN 2018 | 06 березня, 05:37

На виставці будуть представлені українські виробники харчових товарів та напоїв за підтримки компанії COnsulting INtegrated (COIN).

Другий міжнародний форум з питань освоєння космосу (ISEF2) | 06 березня, 04:26

Українська делегація на чолі з Головою Державного космічного агентства України Павлом Дегтяренко взяла участь у Другому міжнародному форумі з питань освоєння космосу (ISEF2), що відбувся у м. Токіо 2-4 березня 2018 року.