Посольство України в Японії

, Київ 19:16

Саміт ЄС - Україна Гаага, 8 липня 2004 року

СПІЛЬНИЙ ПРЕС-РЕЛІЗ

8 липня 2004 року у Гаазі відбувся самміт Україна-ЄС. Самміт приймав Прем’єр-міністр Нідерландів Ян Петер Балкененде у якості Президента Європейської Ради за участю Високого представника ЄС з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки д-ра Хав’єра Солани та Президента Європейської Комісії Романо Проді. Українську делегацію очолював Президент України Леонід Кучма.

Цей самміт був першим після історичного розширення Європейського Союзу, що відбулося 1 травня 2004 року, внаслідок якого Україна та ЄС стали безпосередніми сусідами. Високі сторони, які приймали участь у самміті, погодилися щодо важливості подальшого посилення відносин між Україною та ЄС і підтвердили потребу працювати разом над зміцненням стабільності, безпеки та процвітання європейського континенту для уникнення появи нових ліній розмежування у Європі.

Високі сторони обговорили події, що відбулися останнім часом в Україні та ЄС, і ключові питання відносин між Україною та ЄС, включаючи торгівлю, енергетику, ядерну безпеку, транспорт, правосуддя і внутрішні справи, а також співпрацю у сфері зовнішньої політики та політики безпеки. Високі учасники самміту відзначили хід проведення консультацій між Україною та ЄС щодо Плану дій у рамках Європейської політики сусідства та підкреслили важливість продовження обговорення спільного роботи над розробкою цього плану, його деталізацією та перспективною спрямованістю. Також відбувся усесторонній обмін поглядами на міжнародні питання, які становлять спільний інтерес.

Високі сторони відзначили результат нещодавніх виборів до Європейського парламенту та привітали успішні наслідки міжурядової конференції ЄС. Вони погодилися щодо важливості забезпечення проведення виборів Президента України у жовтні 2004 року у відповідності до міжнародних стандартів, включаючи стандарти висвітлення виборчої кампанії у ЗМІ.

Дві сторони погодилися, що Україна має отримати статус ринкової економіки, як тільки будуть виконані необхідні умови. Високі учасники самміту також погодилися розвивати конструктивний діалог щодо питання віз.

Лідери привітали завершення переговорів щодо угоди про сталь на 2004 рік, а також нещодавнє схвалення спеціального плану дій, спрямованого на розвиток науково-технічної співпраці між Європейським Співтовариством і Україною. Вони також привітали той факт, що незабаром має бути підписана угоди про мирне використання ядерної енергії.

Високі сторони підтвердили зобов’язання України та ЄС сприяти миру та безпеці в усьому світі, включаючи співпрацю у сфері нерозповсюдження ядерної зброї та боротьби проти тероризму.

Вони погодилися і надалі посилювати співпрацю у сфері управління ризиками. У цьому контексті дві сторони відзначили прогрес, досягнутий щодо угоди про процедури безпеки обміну класифікованою інформацією та угоди про встановлення рамок участі України в операціях ЄС з управління кризовими ситуаціями та виразили сподівання на вчасне схвалення цих угод.

Сторони ще раз підтвердили свою сильну підтримку активного сприяння мирному урегулюванню придністровського конфлікту в Молдові.

Учасники самміту привітали участь України у європейській правоохоронній місії у Боснії і Герцеговині та колишній Югославській Республіці Македонії. Сторони зокрема привітали підписання наприкінці самміту угоди про участь України у правоохоронній місії ЄС у колишній Югославській Республіці Македонії.

 

 

 


Консульський відділ Посольства України в Японії
Керівник: Курінна Марія Геннадіївна
Другий секретар (консульські питання)
Адреса:

 3-5-31 Nishi-Azabu, Minato-ku, Tokyo 106-0031, Japan // . Переглянути на мапі

Телефон: +81 (3) 5474 9773
Факс: +81 (3) 5474 9772
Ел. пошта: emb_jp@mfa.gov.ua
Веб-сайт: http://japan.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Прийом громадян України:

Понеділок, вівторок, п'ятниця:   09:00 – 12:15

Середа:  14:00 - 17:00

Четвер:  09:00 - 11:00, для громадян певних категорій (інваліди, вагітні, тяжкохворі)

Обідня перерва: 12:30 - 14:00

Вихідні дні: субота, неділя

У неробочий та неприйомний час, у вихідні та святкові дні прийом громадян України проводиться у екстрених випадках: втрата паспортних документів, ДТП, смерть, арешт тощо.

Прийом іноземних громадян та осіб без громадянства:

Понеділок, вівторок, четвер, п'ятниця:  09:30 - 12:00

 

Межі консульського округу:

 Японія

Примітки:

Гаряча лінія Посольства України в Японії.

Прохання телефонувати виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України.

Номер телефону: +81-90-1775-4206

У неприйомний час консульська допомога надається у таких випадках: техногенні катастрофи, природні катаклізми, теракти, масові заворушення, поранення/загибель громадян України, інші випадки, які загрожують життю чи здоров'ю наших співвітчизників.

 Вихідні та святкові дні 2018 року в Україні

1 січня - Новий рік;

7, 8  січня - Різдво Христове;

8, 9 березня - Міжнародний жіночий день;

8, 9 квітня - Великдень;

30 квітня - 1 травня - День міжнародної солідарності трудящих;

9 травня - День Перемоги;

28 травня - Трійця;

28, 29 червня - День Конституції України;

24 серпня - День незалежності України;

14, 15 жовтня - День захисника України;

25 грудня - Різдво Христове;